Kulturní akce roku 2013

Rok 2002      Rok 2003      Rok 2004     Rok 2005     Rok 2006     Rok 2008     Rok 2009     Rok 2010     Rok 2011     Rok 2012


25.11.2013

Předvánoční výstava ručních prací

Děkuji tímto pořadatelkám a všem, kteří se pochlubili svými výrobky na prodejní výstavě která proběhla v sobotu 23. a v neděli 24. listopadu 2013 v Přáslavicích. Těm, kteří nemohli být přítomni, tak alespoň několik pohledů přes fotografie.  Vlasta Špačková

     


23.06.2013

Okrsková soutěž a fotbal dětí

V sobotu dne 22. června proběhla u hasičské zbrojnice v Karlovicích Okrsková soutěž v požárním sportu, která byla pořádána u příležitosti 90. výročí našeho založení sboru. Pořadatelé, tj. členové našeho SDH Karlovice odvedli skvělou práci. Nejen že připravovali a organizovali, ale také soutěžili a velmi dobře se postarali o rozmanité občerstvení. Myslím si, že všichni, kteří v sobotu přišli a přijeli, tak nelitovali a příjemný den si užili. Karlovickým hasičům je třeba poděkovat.
A také je třeba poděkovat za jejich pomoc v Rudníku u Trutnova, kde několik dnů pomáhali při likvidaci následků povodně.
Sobotní večer patřil hereckému "koncertu" výjimečných herců v areálu Kinghouse v Sedmihorkách. Divadelní představení VSTUPTE ! a výkony Petra Nárožného, Ladislava Mrkvičky, Jana Čenského a Libuše Švormové byly skvělé !!

   

A je tu neděle 23.6., kdy se na hřišti ve sportovním areálu v Sedmihorkách sešli děti i dospělí.
Dětem, klukům, ale i děvčatům, kteří všichni pravidelně hrají fotbal byl vymezen tento den pro FOTBALOVOU ABECEDU. Soutěžilo se ve všech možných fotbalových dovednostech a děti si tuto neděli skvěle užívali. Poděkování patří členům FK Sedmihorky za organizaci tohoto dne, ale i za celoroční péči o děti a dorost. Poděkovat je třeba také rodičům, kteří sportování svých dětí podporují, ale také sponzorům, kterých je stále potřeba a jejich podpory si všichni vážíme.

   


24.03.2013

Výstava ručních prací

Prodejní výstavy ručních prací mají v obci krátkou historii, ale jejich úroveň je velmi vysoká. A ta laťka úspěšnosti a ohlasu mezi občany se stále zvyšuje. I uplynulý víkend ač venku mrazivý, nás v sále obecního úřadu naladil na Velikonoce. Stačí se podívat na fotografie.
Děkuji Jindřišce Hlubučkové, která tuto akci organizuje. Ale děkuji také všem, kteří na výstavě měli své výrobky za jejich šikovnost, trpělivost, zručnost a nápady.

Vlasta Špačková,starostka

    


16.03.2013

Maškarní karneval

V sobotu 16. března bylo Sborem dobrovolných hasičů z Karlovic již potřetí uspořádáno dětské maškarní odpoledne. Akce se zúčastnilo téměř padesát dětí a doufáme, že se jim maškarní bál líbil. Následně byl od 20. hodin i maškarní ples pro dospělé s bohatou tombolou a hudební produkcí Jiřího Pařízka.
Tyto akce patří k hojně navštěvovaným a proto s nimi budeme i v budoucnu pokračovat.

ing.Bohuslava Švejdová

   


 

| Hlavní stránka |