Obecní zájezdy

Zájezdy v roce 2017-

Vzhledem k tomu, že někteří již v této době plánují svoji dovolenou a další aktivity v průběhu roku, je nutné sdělit i termíny naplánovaných zájezdů v letošním roce.

Kroměřížsko  s turistikou  : 18. až  21. května 2017 (čtvrtek až neděle), cena zájezdu 2.500,- Kč (ubytování s polopenzí, doprava, vstupenka na loď). Záloha 500,- Kč při přihlášení, doplatek do 15.5.

1.den : cestou do Kroměříže (po staré silnici směrem na Brno přes Hr. Králové) se projdeme lehkou turistickou procházkou v parku, v pohoří Chřibů. Následně pojedeme na ubytování.
2. den : Kroměříž - Podzámecká a Květná zahrada + další památky. Odpoledne poutní místo na Hostýně (734 m n.m.), turistika.
3. den : turistika (12 km) nenáročnou hřebenovou cestou Chřibů, rozhledna na vrcholu Brdo, prohlídka Velehradu, prosklené akvárium, archeoskanzen Modrá.
4. den: ze Spytihněvi lodí po Baťově kanálu do Uherského Hradiště (2 hodiny) a třeba ještě cestou domů něco stihneme prohlédnout.

 

Francie - Provence a Azurové pobřeží : 7. až  14. června 2017, cena zájezdu 9.500,- Kč. Jedná se o zájezd č. 110 ve spolupráci s CK Hoška Tour (www.hoska-tour.cz). Ubytování v hotelech IBIS nebo ETAP, dvoulůžkové ložnice, možnost dokoupení snídaní za 500,- Kč.           V ceně je přeprava, 5x ubytování a průvodce. Záloha 1.000,- Kč při přihlášení,doplatek do 30.5.2017.
1. den : odjezd v odpoledních hodinách, noční přesun.
2. až 7. den : navštívíme: Monoko - Monte Carlo, Antibes, Cannes, Saitnt Tropez, Verdon, Avignon, Pont du Gard, Arles, Marseille, Chateau Dif.
7. den se již budeme v noci přesouvat k domovu a vrátíme se 8. den v dopoledních hodinách.
Jedná se o poznávací zájezd, s možností vykoupání, poznání krásného pobřeží  s čistými písečnými plážemi , krajinu s levandulí, přírodu a kraj Vincenta van Gogha, ale také četníka ze St. Tropez.

Na oba zájezdy nám dopravu zajistí Jiří Novotný. Přihlášky jsou přijímány na obecním úřadě v Karlovicích. Telefon : 481389560.
Na všechny účastníky zájezdů se těší Vlasta Špačková a spol.

 

| Hlavní stránka |