Lázně Sedmihorky

Dovolená v Českém ráji

TOURIST HOTEL LÁZNĚ SEDMIHORKY Vás srdečně zve na dovolenou k odpočinku, k rehabilitaci i za poznáním.
Hotel je položen v srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj.
www.sedmihorky.cz a www.podhaj.cz
rezervační odd. tel.
481 550 111

Tourist Hotel Lázně Sedmihorky
511 01 Turnov
tel.: +420 481 550 111
fax: +420 481 550 333
e-mail:
info@sedmihorky.cz
rezervace:
sales@sedmihorky.cz
www.sedmihorky.cz, www.podhaj.cz

Flora, fauna, bizarní skalní formace, idylické rybníky, hrady, zámky a zříceniny - krajina klidu a harmonie Vás zve k návštěvě.


Hotel LÁZNĚ SEDMIHORKY

POLOHA - hotel tvoří 5 samostatných objektů, které jsou umístěny v lesoparku, v příjemné krajinné oblasti Českého ráje.

UBYTOVÁNÍ - 69 pokojů I. a II. kategorie se 195 lůžky: dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Pokoje I. kategorie mají vlastní sociální zařízení ( sprcha,WC), telefony a TV. Pokoje II.kategorie mají sociální zařízení společné na chodbách.

GASTRONOMICKÉ SLUŽBY - Hotelová restaurace Podzámecká krčma pod Hrubou Skálou a kavárna Café Kolonáda

HOTELOVÉ SLUŽBY - doplňkový prodej, zpoplatněné a nehlídané parkoviště, rehabilitační program - masáže, koupele, reiki, posilovna, stolní tenis, hřiště na odbíjenou, půjčovna horských kol, půjčovna sportovních potřeb. Na přání hotel zajistí jízdu na koních, horolezecký výcvik, rafting na Jizeře.

NABÍDKA OKOLÍ

Turistické zajímavosti: bohatá a různorodá nabídka programů. Prohlídky skalních měst (Hrubosklasko, Prachovské skály, Drábské světničky, Klokočské skály, Suché skály). Návštěva Kozákova . Výlety do Turnova, Jičína, Krkonoš, na safari do Dvora Králové n/L, na zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Mnichovo Hradiště, do Rovenska p/Tr. (zvonice s obrácenými zvony), do krápníkových jeskyní v Bozkově. Prohlídky gotických hradů Kost a Frýdlant. Návštěva dominanty Českého ráje Trosek a hradu Valdštějn.

Sportovní nabídka: turistické výlety (lze i s průvodcem), výlety na kolech, vyjížďky na koních. Plavecký bazén v Liberci a Jičíně, Aquapark v Liberci (největší tobogán v ČR). V letním období vyhlídkové lety nad Českým rájem, vodní turistika - rafting na řece Jizeře.

Kulturní nabídka: Dvořákův Sychrov, Jičín - město pohádek, staročeské jarmarky v Turnově a Jičíně, Muzeum Českého ráje, koncerty a výstavy domácích i zahraničních umělců v Turnově

 

| Hlavní stránka |